Bireysel nakliyat sigortası nedir?

bireysel-nakliyat-sigortasi-nedir

Bireysel nakliyat sigortası nedir?

Gaziantep sigortalı evden eve taşımacılık firmaları genellikle güvenli taşımacılık yapma taraftarı olup müşterilere evden eve taşımacılık sigortasını öneriyor.

Gaziantep evden eve taşımacılıkta işinde uzman ekibimiz ile günün her saatinde ulaşabileceğiniz adresimiz ve iletişim bilgilerimiz ile gaziantep güvenli evden eve taşımacılık firmamız olan kalitelievdenevetasimacilik şirketimiz sizlere dört dörtlük hizmet vermektedir.
Nakliyat sigortaları genellikle ticari işlerde yapılan sigortalardır sadece evden eve taşımalarda bireyler bireysel olarak sigorta yaptırabilirler buna nakliyat emtia sigortasıdır. Nakliyat emtia sigortalarında evini taşıtacak kişi eşyasını teminat altına almaktadır. Bu branşta hem nakliyeciler hem de evin taşınacaklar yaptıracakları Sigorta çeşitleri vardır bireysel emtia nakliyat sigortasında eşya nakli sırasında hasarına karşılanması için bir kaza sonucu meydana gelmesi gerekmektedir. kaza dışında meydana gelen  hasalarda teminat dışı kalmaktadır gerek şehir içi gerekse şehir dışı taşımalarda Bu sigortalar güvence ancak kazanın olması durumunda gerçekleşmektedir. nakliyecilerin yaptırması gereken sigorta olarakda nakliye sorumluluk sigortası bulunmaktadır taşıt sigortası taşıyıcının üçüncü şahıslara karşı Vereceğiz hasarları teminat altına almaktadır  nakliyat sigortalarında sadece yük teminat kapsamına girmekte yolcu taşımaları ayrı bir branş olarak değerlendirilmektedir bunlar nakliyat sigortalarına değil kaza sigortaları girmektedir Nakliyat sigortalarında prim hesabı yapılırken prim hesabı genelde taşınan araç alınırmı malın cinsi taşınacak mesafe gibi faktörler göz önünde bulundurularak hesaplama yapılır.

Bu gönderiyi paylaş

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir